FANDOM


Icon Armor
Pancerz jest atrybutem wspólnym dla wszystkich jednostek. Zmniejsza ilość obrażeń fizycznych, które jednostka dostaje.

Zmniejszone/Zwiększone obrażeńEdytuj

Zmniejszone obrażenia = ((0,06 razy pancerz)/(1+0.06 razy pancerz)) razy 100

Jednostki z wartościami ujemnymi pancerza mają zwiększone obrażenia fizyczne, które otrzymują.

Zwiększone obrażenia = 1 - 0,94-pancerz
Pancerz
12345678910111213141516171819202122232425
Zmniejszone obrażenia (%) 5.710.715.319.423.126.529.632.435.137.539.841.943.845.747.449.050.551.953.354.555.856.958.059.060.0
Pancerz
-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15 -16 -17 -18 -19 -20 -21 -22 -23 -24 -25
Zwiększone obrażenia (%) 6.011.616.921.926.631.035.239.042.746.149.452.455.357.960.562.865.167.269.171.071.071.071.071.071.0

Typy pancerzaEdytuj

Pancerz jednostki jest to typ pancerza dla jednostek (creepów, Roshana). Obronny pancerz jest to typ pancerza dla wieży oraz niektórych jednostek. Pancerz postaci jest to typ pancerza, który używany jest przez wszystkie postacie w Dota 2.

Tabela odpornościEdytuj

Typ obrażeń Typ pancerza
NieopancerzonyLekkiŚredniCiężkiObronnyBohatera
Normalne 100%100%150%125%70%75%
Przenikliwe 150%200%75%75%35%50%
Oblężnicze 100%100%50%125%150%75%
Chaos 100%100%100%100%40%100%
Bohatera 100%100%100%100%50%100%
Magiczne 100%100%100%100%100%75%

Lista umiejętności i przedmiotów, które dają pancerzEdytuj

Źródło Pancerz Czas trwania Promień
Armlet of MordiggianArmlet of Mordiggian 5 - -
Assault CuirassAssault Cuirass - Assault Aura 5 - 900
Assault CuirassAssault Cuirass 10 - -
Berserker's CallAxe - Berserker's Call 40 1.5/2/2.5/3 -
Blade MailBlade Mail 6 - -
ThirstBloodseeker - Thirst 3/4/5/6 - -
Guardian AuraDrakken Armorer - Guardian Aura 3 - 900
BucklerBuckler - Armor Bonus 2 25 (postacie)
30 (jednostki)
750
BucklerBuckler 5 - -
ChainmailChainmail 5 - -
WeaveDazzle - Weave 1 na sekundę 12/18/24 (18/24/30*) 575(775*)
Dragon BloodDragon Knight - Dragon Blood 3/6/9/12 - -
Helm of Iron WillHelm of Iron Will 5 - -
Helm of the DominatorHelm of the Dominator 5 - -
Ice ArmorLich - Ice Armor 3/5/7/9 40 -
Battle CryLone Druid - Battle Cry 2/4/6 8 -
True FormLone Druid - True Form 4/6/8 - -
ShapeshiftLycan - Shapeshift 1 18 -
Medallion of CourageMedallion of Courage 6 - -
MekansmMekansm 5 - -
MekansmMekansm - Restore 2 25 750
PlatemailPlatemail 10 - -
Ice ArmorOgre Frostmage - Ice Armor 8 45 -
Ring of AquilaRing of Aquila - Aquila Aura 2 - 900
Ring of AquilaRing of Aquila 1 - -
Ring of BasiliusRing of Basilius - Basilius Aura 2 - 900
Ring of BasiliusRing of Basilius 1 - -
Ring of ProtectionRing of Protection 2 - -
SatanicSatanic 5 - -
Shiva's GuardShiva's Guard 15 - -
WarcrySven - Warcry 4/8/12/16 7 900
Reactive ArmorTimbersaw - Reactive Armor 1 pancerz na stos, maksymalnie z 4/8/12/16 stosów. 16 -
Craggy ExteriorTiny - Craggy Exterior 2/3/4/5 - -
Tranquil BootsTranquil Boots 3 - -
Berserker's RageTroll Warlord - Berserker's Rage 3 - -
Veil of DiscordVeil of Discord 6 - -
Gravekeeper's CloakVisage - Gravekeeper's Cloak 1/2/4/5 na warstwę, maksymalnie 4 warstwy - -
Vladmir's OfferingVladmir's Offering - Vladmir's Aura 5 - 900
Toughness AuraWildwing Ripper - Toughness Aura 3 - 900

Lista umiejętności i przedmiotów, które zmniejszają pancerzEdytuj

Źródło Zmniejszenie pancerza Czas trwania Promień
Acid SprayAlchemist - Acid Spray 3/4/5/6 - 625
Assault CuirassAssault Cuirass - Assault Aura 5 - 900
Viscous Nasal GooBristleback - Viscous Nasal Goo 1/1/2/2 na stos, maksymalnie 4 stosy 5 -
WeaveDazzle - Weave 1 na sekundę 12/18/24 (18/24/30*) 575(775*)
DesolatorDesolator - Corruption 7 15 -
Natural OrderElder Titan - Natural Order 25%/50%/75%/100% - 275
Melting StrikeInvoker (Forged Spirit) - Melting Strike 1 (na uderzenie)
10 (maksymalnie)
5 -
Medallion of CourageMedallion of Courage - Valor 6 7 -
Rip TideNaga Siren - Rip Tide 2/3/4/5 8 -
Eye of the StormRazor - Eye of the Storm 1 (na uderzenie) 30 -
Presence of the Dark LordShadow Fiend - Presence of the Dark Lord 3/4/5/6 - 900
Amplify DamageSlardar - Amplify Damage 8/14/20 25 -
MeldTemplar Assassin - Meld 2/4/6/8 10 -
GushTidehunter - Gush 2/3/4/5 4 -
Wave of TerrorVengeful Spirit - Wave of Terror 2/3/4/5 20 -
The SwarmWeaver - The Swarm 1 na atak - -

Ta strona jest zrobiona na podstawie dota2.gamepedia

Edycja Dota 2 - Inne
Bohater
Atrybuty (Inteligencja/Siła/Zręczność) • AuraBonus do AtrybutuDoświadczenieIluzjeManaPancerz
Pierwsza krewSzybkość ruchuUmiejętnościUmiejętność ostatecznaZdrowie
Atak
Animacja atakuKradzież życiaKrytyczne uderzenieSzybkość atakuTypy obrażeń
Unikalny Modyfikator AtakuZasięg ataku
Wyłączanie i skutki efektów
KlątwaNiewidzialnośćNiezniszczalnośćOgłuszeniePułapkaSpowolnienieTeleportacja
UciszenieWyłączenie
Świat
BotyBudynkiDrzewaNacjeZłoto
Rozgrywka
DobicieDżunglowanieGankowanieInicjowanieMinimapaNacieranieOstatnie trafienieRole
Ścieżka

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki