FANDOM


Icon Armor.png
Pancerz jest atrybutem wspólnym dla wszystkich jednostek. Zmniejsza ilość obrażeń fizycznych, które jednostka dostaje.

Zmniejszone/Zwiększone obrażeńEdytuj

Zmniejszone obrażenia = ((0,06 razy pancerz)/(1+0.06 razy pancerz)) razy 100

Jednostki z wartościami ujemnymi pancerza mają zwiększone obrażenia fizyczne, które otrzymują.

Zwiększone obrażenia = 1 - 0,94-pancerz
Pancerz
12345678910111213141516171819202122232425
Zmniejszone obrażenia (%) 5.710.715.319.423.126.529.632.435.137.539.841.943.845.747.449.050.551.953.354.555.856.958.059.060.0
Pancerz
-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15 -16 -17 -18 -19 -20 -21 -22 -23 -24 -25
Zwiększone obrażenia (%) 6.011.616.921.926.631.035.239.042.746.149.452.455.357.960.562.865.167.269.171.071.071.071.071.071.0

Typy pancerzaEdytuj

Pancerz jednostki jest to typ pancerza dla jednostek (creepów, Roshana). Obronny pancerz jest to typ pancerza dla wieży oraz niektórych jednostek. Pancerz postaci jest to typ pancerza, który używany jest przez wszystkie postacie w Dota 2.

Tabela odpornościEdytuj

Typ obrażeń Typ pancerza
NieopancerzonyLekkiŚredniCiężkiObronnyBohatera
Normalne 100%100%150%125%70%75%
Przenikliwe 150%200%75%75%35%50%
Oblężnicze 100%100%50%125%150%75%
Chaos 100%100%100%100%40%100%
Bohatera 100%100%100%100%50%100%
Magiczne 100%100%100%100%100%75%

Lista umiejętności i przedmiotów, które dają pancerzEdytuj

Źródło Pancerz Czas trwania Promień
Armlet of Mordiggian.pngArmlet of Mordiggian 5 - -
Assault Cuirass.pngAssault Cuirass - Assault Aura 5 - 900
Assault Cuirass.pngAssault Cuirass 10 - -
Berserker's Call.pngAxe - Berserker's Call 40 1.5/2/2.5/3 -
Blade Mail.pngBlade Mail 6 - -
Thirst.pngBloodseeker - Thirst 3/4/5/6 - -
Guardian Aura.pngDrakken Armorer - Guardian Aura 3 - 900
Buckler.pngBuckler - Armor Bonus 2 25 (postacie)
30 (jednostki)
750
Buckler.pngBuckler 5 - -
Chainmail.pngChainmail 5 - -
Weave.pngDazzle - Weave 1 na sekundę 12/18/24 (18/24/30*) 575(775*)
Dragon Blood.pngDragon Knight - Dragon Blood 3/6/9/12 - -
Helm of Iron Will.pngHelm of Iron Will 5 - -
Helm of the Dominator.pngHelm of the Dominator 5 - -
Ice Armor.pngLich - Ice Armor 3/5/7/9 40 -
Battle Cry.pngLone Druid - Battle Cry 2/4/6 8 -
True Form.pngLone Druid - True Form 4/6/8 - -
Shapeshift.pngLycan - Shapeshift 1 18 -
Medallion of Courage.pngMedallion of Courage 6 - -
Mekansm.pngMekansm 5 - -
Mekansm.pngMekansm - Restore 2 25 750
Platemail.pngPlatemail 10 - -
Ice Armor.pngOgre Frostmage - Ice Armor 8 45 -
Ring of Aquila.pngRing of Aquila - Aquila Aura 2 - 900
Ring of Aquila.pngRing of Aquila 1 - -
Ring of Basilius.pngRing of Basilius - Basilius Aura 2 - 900
Ring of Basilius.pngRing of Basilius 1 - -
Ring of Protection.pngRing of Protection 2 - -
Satanic.pngSatanic 5 - -
Shiva's Guard.pngShiva's Guard 15 - -
Warcry.pngSven - Warcry 4/8/12/16 7 900
Reactive Armor.pngTimbersaw - Reactive Armor 1 pancerz na stos, maksymalnie z 4/8/12/16 stosów. 16 -
Craggy Exterior.pngTiny - Craggy Exterior 2/3/4/5 - -
Tranquil Boots.pngTranquil Boots 3 - -
Berserker's Rage.pngTroll Warlord - Berserker's Rage 3 - -
Veil of Discord.pngVeil of Discord 6 - -
Gravekeeper's Cloak.pngVisage - Gravekeeper's Cloak 1/2/4/5 na warstwę, maksymalnie 4 warstwy - -
Vladmir's Offering.pngVladmir's Offering - Vladmir's Aura 5 - 900
Toughness Aura.pngWildwing Ripper - Toughness Aura 3 - 900

Lista umiejętności i przedmiotów, które zmniejszają pancerzEdytuj

Źródło Zmniejszenie pancerza Czas trwania Promień
Acid Spray.pngAlchemist - Acid Spray 3/4/5/6 - 625
Assault Cuirass.pngAssault Cuirass - Assault Aura 5 - 900
Viscous Nasal Goo.pngBristleback - Viscous Nasal Goo 1/1/2/2 na stos, maksymalnie 4 stosy 5 -
Weave.pngDazzle - Weave 1 na sekundę 12/18/24 (18/24/30*) 575(775*)
Desolator.pngDesolator - Corruption 7 15 -
Natural Order.pngElder Titan - Natural Order 25%/50%/75%/100% - 275
Melting Strike.pngInvoker (Forged Spirit) - Melting Strike 1 (na uderzenie)
10 (maksymalnie)
5 -
Medallion of Courage.pngMedallion of Courage - Valor 6 7 -
Rip Tide.pngNaga Siren - Rip Tide 2/3/4/5 8 -
Eye of the Storm.pngRazor - Eye of the Storm 1 (na uderzenie) 30 -
Presence of the Dark Lord.pngShadow Fiend - Presence of the Dark Lord 3/4/5/6 - 900
Amplify Damage.pngSlardar - Amplify Damage 8/14/20 25 -
Meld.pngTemplar Assassin - Meld 2/4/6/8 10 -
Gush.pngTidehunter - Gush 2/3/4/5 4 -
Wave of Terror.pngVengeful Spirit - Wave of Terror 2/3/4/5 20 -
The Swarm.pngWeaver - The Swarm 1 na atak - -

Ta strona jest zrobiona na podstawie dota2.gamepedia

Edycja Dota 2 - Inne
Bohater
Atrybuty (Inteligencja/Siła/Zręczność) • AuraBonus do AtrybutuDoświadczenieIluzjeManaPancerz
Pierwsza krewSzybkość ruchuUmiejętnościUmiejętność ostatecznaZdrowie
Atak
Animacja atakuKradzież życiaKrytyczne uderzenieSzybkość atakuTypy obrażeń
Unikalny Modyfikator AtakuZasięg ataku
Wyłączanie i skutki efektów
KlątwaNiewidzialnośćNiezniszczalnośćOgłuszeniePułapkaSpowolnienieTeleportacja
UciszenieWyłączenie
Świat
BotyBudynkiDrzewaNacjeZłoto
Rozgrywka
DobicieDżunglowanieGankowanieInicjowanieMinimapaNacieranieOstatnie trafienieRole
Ścieżka

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki